Dietetyk online

Radosław Siałkowski - ZnanyLekarz.pl

Wiele osób zastanawia się czy korzystanie z usług dietetycznych online może przynieść porównywalne efekty do wizyty w stacjonarnym gabinecie dietetycznym. W ostatnich dwóch latach wiele sektorów branży medycznej przeniosło się do Internetu. Co prawda skomplikowanych zabiegów nie będziemy w stanie prawdopodobnie nigdy wykonywać zdalnie, ale wszelkiego rodzaju konsultacje świetnie sprawdzają się w wersji online. Tak samo jest w przypadku wizyt u dietetyka.

Porady dietetyczne online

Jako firma Przyjazny Dietetyk możemy pochwalić się kilkuletnim stażem w działalności dietetycznej online. Już w 2015 roku uruchomiliśmy możliwość konsultacji dietetycznych za pomocą Internetu. Nigdy jednak nie było tak dużego zapotrzebowania jak teraz. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągłemu rozwijaniu naszej platformy jesteśmy w stanie dostarczyć przetestowaną i skuteczną aplikację, która pozwoli w przystępny sposób korzystać z dostarczonego przez nas planu żywieniowego.

Konsultacje dietetyczne

Dla naszych klientów przygotowaliśmy różne warianty planów żywieniowych. Ze zdobytego przez lata doświadczenia wiemy, że części naszych klientów wystarczy prosta instrukcja i już są w stanie bez problemu wdrożyć nowy program odżywiania. Inni natomiast potrzebuję wsparcia i motywacji zarówno na początku, jak i w trakcie dążenia do poprawy stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. Dla takich osób przygotowaliśmy specjalny pakiet, który oprócz planu żywieniowego umożliwia także konsultację z doświadczonym dietetykiem.

Co oferujemy w ramach konsultacji?

Konsultacja z dietetykiem online obejmuje możliwość kontaktu z jednym z naszych doświadczonych dietetyków, który oprócz diety ogólnej specjalizuje się także w dietach klinicznych oraz w prowadzeniu osób aktywnych fizycznie.

Jak skorzystać z konsultacji dietetycznej online?

W celu skorzystania z konsultacji dietetycznej online należy wcisnąć umów wizytę ( widget), wejść na znanylekarz.pl,- konto naszego dietetyka Radosława Siałkowskiego, wybrać opcję konsultacje online i rozpocząć. Należy wybrać termin, który najbardziej odpowiada i umówić się. Zapłata nastąpi podczas umawiania wizyty, przed konsultacją lub po niej. Szczegóły znajdują się na profilu specjalisty. Po umówieniu wysyłane jest potwierdzenie oraz przydatne instrukcje dotyczące konsultacji online. Wyślemy również przypomnienie o nadchodzącym terminie wizyty.

Dlaczego warto wybrać naszego internetowego dietetyka?

Wybór dietetyka internetowego niesie ze sobą wiele korzyści.

Masz dostęp do specjalistów z całej Polski, a nie tylko ze swojego regionu. Często nasi klienci mówią nam, że wybrali opcję dietetyka przez Internet, ponieważ w ich okolicy trudno o doświadczonego specjalistę z danej dziedziny czy też zajmującego się określoną chorobą. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku dietetyków sportowych. Tych doświadczonych w naszym kraju jest mało, a znalezienie kogoś kto rozumie specyfikę określonej dyscypliny sportu często graniczy z cudem.

Kolejnym argumentem za jest cena. Dietetyk w dużym mieście za wizytę i plan żywieniowy na dwa lub trzy tygodnie potrafi wziąć nawet 400zł. Natomiast dietetyk internetowy podstawową konsultację online może przeprowadzić za połowę tej ceny z jadłospisem .

Dietetyka online daje wiele możliwości. Możemy całą konsultację przeprowadzić niemal twarzą w twarz przy wykorzystaniu kamerki internetowej. Warto spróbować i przekonać się, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne, czasochłonne czy kosztowne. Sprawdźcie sami!