Jadłospis online

W dobie pandemii przyzwyczailiśmy się do załatwiania wielu ważnych spraw za pośrednictwem Internetu. Okazało się, że opłacanie rachunków, zakupy, załatwianie spraw urzędowych, a nawet wizyty lekarskie można przeprowadzić zdalnie. Podobnie sytuacja wygląda z wizytą u dietetyka. Można w wygodny i łatwy sposób umówić się na wizytę online, przesłać swoje wyniki badań, a na koniec otrzymać jadłospis online, który po zapisaniu w telefonie lub skorzystaniu ze specjalnej aplikacji możemy mieć zawsze przy sobie. Wielu klientów chwali sobie to rozwiązanie i nie wyobraża powrotu do tradycyjnego sposobu korzystania z jadłospisu. Mówią, że korzystanie z diety nigdy nie było tak proste, a zarazem skuteczne.

Twoja wygodna dieta

Jak twoja wygodna dieta może wpłynąć na motywację tak potrzebną do wytrwania w nowych postanowieniach dotyczących odżywiania? Plan żywieniowy możemy porównać do butelki wody, którą postanowiliśmy każdego dnia regularnie opróżniać. Jeśli mamy ją zawsze przy sobie i na widoku chętniej będziemy po nią sięgać, bo cały czas będzie nam przypominać o naszym postanowieniu. Podobnie jest z planem żywieniowym. Jeśli go wydrukujemy i postawimy w kuchni na półce z książkami kucharskimi lub zapiszemy w skrzynce mailowej to z pewnością łatwiej nam będzie o nim zapomnieć. Obecnie znaczna część z nas ma przez większość dnia przy sobie telefon komórkowy. Posiadanie diety online w telefonie ułatwia robienie zakupów czy też podglądanie przepisu w czasie przygotowywania posiłku.

Czy nie robiliśmy tak do tej pory? Część z nas na pewno wykorzystywała do tego telefon i zapisywała w nim listę zakupów czy też posiłkowała się przepisami z blogów kulinarnych, aby przygotować smaczny i zdrowy posiłek. Teraz możemy robić to w ten sam sposób, ale z wykorzystaniem swojego własnego planu żywieniowego!

Twój plan żywieniowy online

Twój plan żywieniowy online nie jest przykładową gotową rozpiską ściągniętą z Internetu. Jest on stworzony bezpośrednio pod obrany przez Ciebie cel, obejmuje zdrowe i sprawdzone posiłki przygotowane i przetestowane przez dietetyków z wieloletnim stażem, a także pozwala Ci decydować o poszczególnych posiłkach lub składnikach aby jeszcze lepiej dopasować plan żywieniowy online do Twoich potrzeb.

Prosty program zdrowego odżywiania

Nasz program zdrowego odżywiania bazuje na prostych przepisach opartych na ogólnodostępnych produktach. Zdrowa i zrównoważona dieta nie musi być naszpikowana egzotycznymi produktami, których szukać trzeba w specjalistycznych sklepach spożywczych. Naszym zdaniem im prościej, tym lepiej. Jesteśmy wielkimi fanami lokalnych, świeżych i sezonowych produktów. Sam program również opiera się na regularnych i pełnowartościowych posiłkach, które dostarczają odpowiednią ilość białek, tłuszczy, węglowodanów oraz innych niezbędnych substancji odżywczych.

Przykłady z życia

Historie naszych klientów są dla nas najlepszym dowodem, że to co stworzyliśmy ma sens, działa i potrafi odmienić życie. Przykładem może być historia Pani Sylwii, która z naszą pomocą zgubiła 50kg i z rozmiaru 54 spadła do 42. Jednak nie o liczby tu chodzi. Najważniejszym efektem była poprawa stanu zdrowia, większa ilość energii oraz odzyskana chęć do życia i działania. Innym fantastycznym przykładem jest Pan Łukasz, który w ciągu dwóch lat zrzucił w kontrolowany sposób 47kg. Jego waga początkowa wynosiła 130kg. Przez cały czas był bardzo zmotywowany i rozumiał, że za sukcesem nie stoi trzymanie się diety przez miesiąc, dwa czy nawet rok. Najważniejsza była zmiana nawyków żywieniowych, dzięki którym nowe zdrowe odżywianie stało się czymś zupełnie normalnym i przychodziło bez większego wysiłku oraz poświęceń.

To tylko dwie spośród setek innych historii naszych klientów. Każda z nich jest wyjątkowa, za wieloma stoi początkowe zwątpienie, chwile słabości, sporo determinacji, a ostatecznie sukces i radość z osiągniętych efektów. Ty też możesz osiągnąć swój cel i  dojść do swojej wymarzonej sylwetki. Wierzymy, że Ci się uda i będziemy z Tobą podczas tej podróży.