Opinie

Poradnie Dietetyczne Przyjazny Dietetyk

Nie ma dla nas większej nagrody, niż pozytywne opinie dotyczące pracy jaką wykonujemy oraz naszego zaangażowania w projekt dietetyki online. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pracy z w tym zawodzie pozwoliło nam poznać wyzwania z jakimi mierzą się na co dzień nasi podopieczni oraz wypracować strategie, które w przystępny sposób pozwalają wdrożyć jadłospis online w życie.

Uważamy, że dobry plan żywieniowy online powinien bazować na prostych przepisach i ogólnodostępnych produktach, a dania powinny być smaczne i szybkie w przygotowaniu.

Przeczytajcie co piszą o nas osoby, które zaufały naszej diecie online i odważyły się zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

★★★★★Niesamowite kompetencje poparte latami doświadczenia i wiedzą. Niezwykle trafne i zrozumiałe argumenty . Jako lekarz i pacjent jestem pod wrażeniem . Dziękuję za porady . Zaczynam zmianę w życiu . M
★★★★★Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Radosław wszystko szczegółowo tłumaczy. To nasza pierwszą wizyta ( byłem z synem) ale już teraz wiemy, że zrobimy wszystko aby dojść do naszego celu. Pan Radosław dobrał nam posiłki które lubimy i bez żadnych udziwnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mega zmotywowani. Dziękujemy.
★★★★★Bardzo serdeczna miła atmosfera . Polecam każdemu takie wspaniałego dietetyka który interesuje się pacjentem i pomaga w nie robieniu błędów