O nas

Jesteśmy jedną z największych sieci dietetycznych w Polsce. Początki naszej działalności sięgają roku 2010, a pierwszy nasz gabinet powstał w Toruniu. Obecnie siedziba mieści się Golubiu-Dobrzyniu, a pozostałe gabinety rozsiane są po całej Polsce.

Jesteśmy także jednymi z pionierów dietetyki online. Już w 2015 roku wprowadziliśmy do naszej oferty układanie jadłospisu online oraz wideokonsultacje z dietetykiem. Ponadto prowadzimy fundację Przyjaznego Dietetyka, której celem jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz edukacja w zakresie właściwego odżywiania.

Nasze plany żywieniowe online oraz wideokonsultacje cieszą się dużą popularnością zarówno wśród osób chcących zrzucić zbędne kilogramy jak i tych, którzy poszukują specjalistycznej pomocy dotyczącej danej jednostki chorobowej. Układanie jadłospisu online niewiele różni się od spotkania na żywo z dietetykiem. Stosowane przez nas narzędzia takie jak intuicyjna aplikacja, w której klient ma swoją dietę czy listę zakupów zawsze pod ręką sprawiają, że wdrożenie w życie naszego planu żywieniowego online jest proste i wygodne, a to przekłada się na lepsze efekty uzyskiwane przez naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań służymy pomocą.

Zespół Przyjaznego Dietetyka